XNO-6120R (Dome) Price in Bangladesh | Hanwha CCTV | Primes | Primes.com.bd
Your Cart
Sub-Total 0৳
Total 0৳
XNO-6120R (Dome)
XNO-6120R (Dome)
Price: To be announced
Stock: Out of stock
Product Code: #1809
Brand: Hanwha
Key Features:
2MP resolution
12x optical zoom 5.2~62.4mm
IR night vision up to 70m
WDR 150dB
IP66 rated
PoE support
H.265 compression
LPR support
View More Info
Payment Options
Selected: Cash
Specification
General
Ingress Protection IP66
Operating Temperature -30 °C ~ 55 °C
Power Consumption Max 14.5 W
Power Supply PoE / 12 V DC / 24 V AC
Video
Compression H.265/H.264/MJPEG
Frame Rate 60 fps@all resolutions
Wdr 150 dB
Network
Ethernet RJ45 10/100 Mbps
Camera
Field Of View H: 54.58° ~ 5.30°, V: 32.34° ~ 3.06°
Ir Distance Up to 70 m
Lens 5.2 ~ 62.4 mm varifocal, 12 x optical